5.  29.8.2010  17:00  Brestovec - St. Myjava 2:2
 6.  5.9.2010  16:00  St. Myjava - Kostolné 2:0
 7.  12.9.2010  16:00  Košariská - St. Myjava 0:5
 8.  19.9.2010  15:30  St. Myjava - Turá Lúka 0:1
 9.  26.9.2010  15:30  Horná Streda - St. Myjava 3:1
 10.  3.10.2010  14:30  St. Myjava - Bzince p.J. 5:0
 11.  10.10.2010  14:30  Trenč.Bohuslavice - St. Myjava 2:1
 12.  17.10.2010  14:00  St. Myjava - Moravské Lieskové 2:0
 13.  24.10.2010  14:00  Vrbovce - St. Myjava 1:2

1. kolo , 1.8.2010 o 17:00 :
Stará Myjava - Očkov 1:1 ( 1:0 )

Rozhodoval: Sloboda
Vo vyrovnanom stretnutí viedli domáci od 14 min. gólom Jána Viselku.  V 54.min. hostia vyrovnali Patrikom Valom. Zápas mal veľmi dobrú úroveň a remíza je spravodlivá.

Stará Myjava - Hrádok  4:1 ( 0:1 )

Rozhodoval:Valápka                                                                           Vo vyrovnanom prvom polčase mali hostia viac štastia ako domáci a v 35. min. sa ujali vedenia gólom Grofa strelou z 35 m presne do šibenice. Pre 2. polčas zmenili domáci štýl hry. Hneď v 47.min.kapitán Ján Viselka z priameho kopu vyrovnal. Tlak domácich pokračoval,Śimko dal v 74. min.na 2:1,na 3:1 upravil v 77.min.Oríšek. Na konečných 4:1 dal Kročian strelou z priameho kopu. V druhom polčase predviedlo domáce mužstvo výkon, ktorý zodpovedal ich kvalite.

Očkov - Turá Lúka 2:3 ( 1:3 )
Horná Streda - Košariská 4:2 ( 2:1 )
Trenčanské Bohuslavice - Brestovec 1:3 ( 1:1 )
Morvaské Lieskové - Lúka nad Váhom 2:1 ( 1:0 )
Vrbovce - Hrašné 8:2 ( 5:0 )
Bzince pod Javorinou - Kostolné 3:0 kontumačne
3.  kolo ,15.8.2010 o 17:00 :
Hrašné - Stará Myjava 2:1 ( 1:1)

Rozhodoval:Cintula
V 25.min. sa ujali domáci vedenia gólom Sadloňa.Domáci odolávali tlaku
hostí hlavne bojovnosťou ,ale po chybe obrany v 42.min.vyrovnal Majdlen na polčasových 1:1. V 63.min.po centri upravil Šimko hlavou na konečných 2:1.

Turá Lúka - Horná Streda 3:0
Hrádok - Očkov 1:2 ( 1.1 )
Lúka n / V - Vrbovce 0:2 ( 0:0 )
Brestovec - Mor. Lieakové 2.1 ( 0:1 )
Kostolné - Trenč. Bohuslavice 2:0 ( 1:0 )
Košariska - Bzince p / J  4:2 ( 2:0 )

4. kolo, 22.8.2010 o 17:00 :
Stará Myjava - Lúka n / V 2:0 ( 2:0 )

Rozhodoval: Vachula
Domaci rozhodli už v prvom polčase, keď  najskôr v 8. min. Štajger po centri pred bránu krásne trafil z voleja do šibenice a potom Šimko, v 21.min. po peknej akci presne trafil z rohu 16-ky. Šanci si domáci vytvorili veľa,ale gólovo využité zostali iba dve.

Ostatné zápasy.
Očkov - Horná Streda 4:1 ( 2:0 )
Bzince p / J - Turá Lúka 1:3 ( 1:0 )
Trenč. Bohuslavice - Košariská 2:2 ( 1:0 )
Mor. Lieskové - Kostolné 3:0 ( 1:0 )
Vrbovce - Brestovec 1:3 ( 1:0 )
Hrádok - Hrašné 3:1 ( 3:0 )

5.kolo,29.8.2010 o 17:00:
Brestovec - Stará Myjava  2:2 ( 1 : 1 )

Rozhodoval: Obeda
Stará Myjava začala tlakom, z čoho vytažili len rohove kopy, v 15.min. po chybe v rozohravke dal gól domáci Csanda 1:0. V 39.min.vyrovnal Žák na 1:1. V 65.min. premenil penaltu domaci Černáček 2:1. Na konečných 2:2 dal v 75.min. Viselka.

Turá Lúka - Trenč. Bohuslavice 4:1 ( 3:0 )

Rozhodoval:Švancara
Prvých 20 min. mali domáci prevahu, ale šance Viselku, Žáka a Štajgera zostali nevyužité a až v 26 min. po samostatnom úniku Štajger po zemi, povedla brankára dal na 1:0. Druhý polčas začali lepšie hostia, mali niekoľko dobrých šancí, ktoré nevyužili. Potom sa hra vyrovnala a v 85. min. po akci Žáka so Šimkom, Žák z rohu päťky strelou do šibenice dal na konečných 2:0.

Morav. Lieskové - Turá Lúka 0:4 ( 0:1 )
Očkov - Bzince  p/J 8:0  ( 3:0 )
Ten.Bohuslavice - Horná Streda 1:1 ( 0:1 )

Rozhodoval:Maraz, AR:Burian
Hostia nastúpili v silnej  zostave a boli technickejší i futbalovejší.Naopak zostava domácich bola iba improvizovaná , no i napriek tomu dokázala Stará Myjava Turej Lúke vzdorovať a keď sa zdalo že zoberie lídrovi tabuľky prvé body,padol jediný gól zápasu,síce štastný,ale zaslúžený.

Očkov - Trenč. Bohuslavice 3 : 0 ( 2:0 )
Mor.Lieskové - Bzince 1 : 0  ( 0:0 )
Vrbovce - Horná Streda 1 : 3  ( 0:1 )
Hrádok - Košariská  3 : 0  ( 1:0  )
Hrašné - Kostolné  1 : 0  ( 1 : 0 )
Lúka nad Váhom - Brestovec 1:2  ( 1:1 )

9.Kolo 25.9.2010 o 15:30  SOBOTA
Horná Streda - Stará Myjava  3 : 1 ( 1:1 )

Rozhodoval:Šišovský. AR: Bulko
Zápas sa začal lepšie pre domácich-už v 15.min.dal Oppenberger hlavou 1:0. V 24.min.po peknej akcii Starej Myjavy Žák vyrovnal na 1:1 .V druhom polčase dávali góly už len domáci v 51.min.Šupka a v 64.min.Oppenberger svojím druhým gólom uzavrel skóre zápasu na 3:1.

Kostolné - Lúka nad Váhom  6:3  ( 3:2 )
Košariská - Hrašné  3:1 ( 1:1 )
Bzince - Vrbovce  3:2  ( 2:2 )
Trenč. Bohuslavice - Mor. Lieskové  0:1  ( 0:0 )
Brestovec - Očkov   0:0
Turá Lúka - Hrádok  3:1 ( 0:1 )

10.kolo 3.10.2010 O 14:30
Stará Myjava - Bzince 5 : 0 ( 3:0 )
Rozhodoval: Hodor
Zápas prebiehal v režii domácich, posilnených hráčmi A mužstva.
Góly: Žák - 2, Hesek - 2, Blažek - 1

Hrašné - Turá Lúka 0:6 ( 0:4 )
Brestovec - Kostolné 7:0 ( 5:0 )
Lúka nad Váhom - Košariská 3:2 ( 1:1 )
Hrádok - Horná Streda 2:0 ( 0:0 )
Vrbovce - Trenč. Bohuslavice 4:1 ( 1:1 )
Očkov - Morav. Lieskové 5:1 ( 2:0 )

11.kolo 10.10.2010 o 14:30
Trenć. Bohuslavice - Stara Myjava 2:1 ( 1:0 )

Rozhodoval:Baluška
Stará Myjava po najslabšom výkone za posledne dva roky prehrala u posledného keď gól Starej Myjavy dal Viselka.

12.kolo 17.10.2010  o 14:00
Stará Myjava - Mor. Lieskove 2:0 ( 1:0 )

Rozhodoval: Galko
Stará Myjava po slabom výkone zdolala Moravské Lieskové, keď góly dali v 7. min. z priameho kopu Viselka a v 88. min. Vido.

Rozhodoval:Svetkovič

Vedenia sa ujali hostia, ich úvodný gól dal Vido po rohovom kope.Domáci vyrovnali po nedorozumení obrany hostí ked´gól bol vlastný.Víťazný gól hostí vsietil strelou spoza 16-ky Oríšek.

Aktuálna tabuľka po jeseni:

1. Turá Lúka                      13       13    0      0          46 : 9      39

2.  Očkov                             13      10     2     1          43:10      32

3.   Hor.Streda                   13        9      1     3          37:21      28

4. Hrádok                            13        8      1     4          35:18     25

5. St. Myjava                       13         7      2     4          28:13     23

6. Brestovec                       13         7      2     4          26:21     23

7. Vrbovce                           13        5       1     7          30:25     16

8. Hrašné                            13        5       0     8          16:37     15

9. Mor. Lieskové                 13        4       1     8          14:27     13

10. Bzince                            13        4       0     9          14:31     12

11. Kostolné                        13        4       0     9          18:40     12

12.Košariská                       13        3       2     8          17:35     11

13. Tr. Bohuslavice             13        2       3     8          13:28       9

14. Lúka n/V                         13         2       1   10         13:33       7